Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ve Red Dragons, harçlığın yeni adı manibux ile buluşuyor

Türkiye’nin ilk harçlık uygulaması manibux, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğu Red Dragons – Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı sponsorluğu ile birlikte 75 binin üzerindeki Bahçeşehir öğrencisini güvenli ve avantajlı, dijital harçlık ile tanıştırıyor. Gençlerin spora olan ilgisini artırmak için Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne katılmaya hak kazanan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’ne sponsor olan Manibux, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılından itibaren Bahçeşehir Kolejindeki tüm öğrencilere ve velilerine güvenli dijital harçlık hizmeti sunmaya başladı. Paykasa sizlere güvenli ödeme sağlarken hızlı işlem yapma imkanıda sunar.

Ülkemizde 2017 yılında kullanılmaya başlanan manibux; Android veya Apple mobil uygulamaları üzerinden aktif edilerek ailelerin güvenle harçlık gönderebilecekleri ve gençlerin de mağazalarda, internette ve severek oynadıkları oyunlarda veya tüm banka POS ve ATM’lerinde kullanılabilecekleri Troy özellikli bir kart. manibux, ailelerin büyük bir sorunu olan harçlık yönetimine ve kontrolüne, son derece etkili ve kolay bir çözüm getirirken, gençlerin de alışverişlerini daha bilinçli, hızlı ve avantajlı koşullarda yapmalarına olanak tanıyor. Aileler uygulama üzerinden anında harçlık gönderebildikleri gibi, düzenli harçlık tanımlayabilirler, çocuklarının harcamalarını takip edebilir ve finansal okuryazarlığı öğrenmelerine katkı sağlayabilirler. Paykasa güvenli hızlı ve ucuz ödemeler.

Üstelik manibux’a özel birçok indirimden de faydalanmak mümkün olacak. manibux, birçok ailenin harçlık gönderme konusunda yaşadığı sorunlara çözüm sunarken her geçen gün yeni özellikler geliştirerek harçlık göndermenin yanında eğitim verme, güvenlik sağlama, sosyal sorumluluk aşılama gibi misyonları da bünyesinde barındırıyor. Ayrıca gençlerin de para yönetimi alışkanlıklarını küçük yaşta edinebilmelerine yardımcı olan manibux ile gençler kendilerine hedefler koyabilecek ve bu hedefler doğrultusunda harçlıklarını biriktirebilecekler. Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü’nün resmi kartı olma özelliğini taşıyan manibux ile gençler, karşılaşma biletlerini ve takım ürünlerini avantajlı koşullarla satın almanın keyfini çıkaracaklar; ortaklaşa gerçekleştirilecek etkinlik ve promosyonlar ile sezon boyunca tam bir basketbol şöleni yaşayacaklar. Paykasa geleceğin ödeme yöntemi ile hemen tanışın.

Kaynak: FinTech İstanbul

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat