Circle, SeedInvest’i bünyesine katıyor

Goldman Sachs destekli bir kripto para girişimi olan Circle, kitle fonlaması ve komisyoncu bayi platformu olan SeedInvest’i satın alacak. Satın alma işlemiyle birlikte, şirketin token pazarındaki planları hız kazanacakken, aynı zamanda işletmelerin ve bireylerin sermayeyi artırmasına ve kripto para altyapısı kullanan yatırımcılarla etkileşime girmesi sağlanacak. Satın alma ve planlanan diğer yeni teklifler, ABD Finans Sektörü Düzenleme Kurumu (FINRA) onayını alırken, satın alma detayları henüz açıklanmadı. Paykasa sayesinde güvenli ve hızlı ödemeler yapabilirsiniz.

Circle son olarak ABD Doları’na endeksli işlem görecek olan US Dollar Coin ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Circle, SeedInvest’in hizmet alanını genişletmek istiyor Merkez bürosu New York’ta bulunan SeedInvest, Amerika’daki “en büyük” sermaye kitle fonlaması platformuna sahip olmasıyla dikkat çekiyor. SeedInvest, 200 bine yakın yatırımcıya sahip ağıyla, bugüne kadar yüzlerce girişimin sermayelerini çevrimiçi ortamda fonlamasına yardımcı oldu. Buna ek olarak, şirket karlılığını korurken, yıllık plan çerçevesinde üç haneli büyüme rakamlarına ulaştı. Paykasa işinizi kolaylaştırır ödemelerinizi güvenle yaparsınız.

Circle, SeedInvest’in ürününün, girişimlerin ​​durum tespit süreci, menkul kıymet ihracı, yatırımcı akreditasyonu, ödemeler ve menkul kıymetler gözetimi gibi düzenlenmiş kitle fonlamalarını yürütmek için gereken özellikleri barındırdığını ifade etti. Circle geçtiğimiz Haziran ayında yaptığı açıklamayla, lisanslı banka olmak istediğini duyurmuştu. Aldığı son yatırımlarla değeri 3 milyar dolara ulaşan FinTech dünyasının unicorn’u Circle’ın yol haritası gerçekten ilgi çekici. 2013 yılında kurulan kripto para platformu, 2016 sonunda doğup büyüdüğü Bitcoin’e veda ederek dikkatleri üzerine çekmişti. Paykasa sayesinde müşteriler hızlı ödemeler yapabiliyor.

Kaynak: FinTech İstanbul

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat