Online Ödeme İzinlerinde Son Tarih 31 Aralık

Biliyorsunuz ki BDDK kararı ile yeni bir yönetmelik yürürlüğe giriyor. Bundan böyle onay vermediğiniz sürece kredi veya banka kartınız ile internet üzerinden alışveriş yapılamayacak. Bütün banka ve kredi kartlarının internet harcamalarına kapatılacağı son tarih 31 Aralık 2017 olarak belirlendi. Bankanız ile görüşerek internet harcamaları için onay vermediğiniz sürece kartınız online alışverişler ve ödemelere otomatik olarak kapatılmış olacak. Bundan dolayı işlemlerinizin aksamaması için yapılan uyarıda tüm bankalar ve kurumlar müşterilerini kullanıcılarını uyararak konu hakkında bilgilendirmeye çalışıyor. Son dönemlerde artan sanal korsancılık ve kredi kartı madurlarının artması sonucu bu şekilde bir önlem alındığını bildiren yetkililer önümüzde ki dönemde farklı alternatif ve yolların izleneceğinide vurguluyor.

Bizim önerimiz sizler Paykasa kart kullanarak güvenli ve hızlı ödemeler yaparken kredi kartınızı hiç düşünmeyin. Özellikle online harcamalarınızı Paykasa ile yapabilirsiniz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat