Paykwik Kart Satışı

Paykwik Kart Nasıl Satın Alınır ?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi paykwik kartları satın alırken nelere dikkat etmek gerektiğidir. Günümüz teknolojisinde bir çok kart satış sistemleri mevcuttur. Paykwik kartlar bu sektöründe en önemli ön ödemeli kart üreticisi olarak görünmektedir. Bir çok avrupa ülkesinde kabul görmüş bu ödeme yönteminde resmi satıcılardan yani reseller olarak tabi ettiğimiz bayilerden alışveriş yapılmalıdır. Avantajlarının arasında düşük komisyon ve kolay ödeme imkanı sunan bu kartlar sayesinde sizlerde online alışverişlerinizi e-ticaret sektöründe ki harcamalarınızı kolaylıkla yapabilir bir yakınınıza paykwik hediye kartı olarak armağan edebilirsiniz.

Paykwik kartları genellikle oyun bakiyesi yüklemek amacıyla dünya üzerinde ki bir çok bilgisayar ve mobil oyunlarda kabul görmüş bir sistemdir. Steam bakiye yükleme , League of legends riot pin kodları , google play bakiyesi , spotify ödemeleri ve skype gibi benzeri bir çok büyük kuruluş paykwik ile ödeme kabul etmektedir. Bu sayede insanlar kredi kartlarını uluslararası firmalarda kullanmak yerine almış oldukları ön ödemeli paykwik kodları ile hızlı ve benzersiz bir ödeme keyfi yaşayabilirler. Paykwik aynı zamanda bozdurulabilir. Bu sayede elinizde ki kodlarınızı nakite çevirebilir , hatta paykwik ile ödeme bile alabilirsiniz. Avantajları saymakla bitmeyen bu ön ödemeli kartların en çok tercih edildiği avrupa ülkelerinden biri olan Türkiye yakın zamanda hızla kullanım artışı göstermiş olup günümüzde en çok tercih edilen ön ödemeli kartlar arasında paykwik gösterilmektedir..

Paykwik kullanırken size verilmiş olan harf ve rakamlardan oluşan üstün koruma teknolojisine sahip kodlarınızı ödeme yapacağınız siteye girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Euro döviz kuru üzerinden işlem gören paykwik sizlere güncel kurdan her zaman avantaj sağlayabilir. Paykwik fiyatları günlük olarak değişkenlik gösterebilirken dövizde ki dalgalanmalar neticesinde ortaya çıkan fiyatlar ile düşük komisyonla satışlar yapılmaktadır. Resmi bir paykwik bayisi ile çalışmanın avantajları arasında birinci sırayı bu almaktadır. Sitemiz üzerinden paykwik satın almak için yapmanız gereken canlı destek sistemine bağlanmak veya whatsapp ile paykwik sistemini kullanarak hızlı ve ucuz işlem yapabilirsiniz. Günümüz de siber güvenliğin en üst seviyede olduğu dönemlerde aynı bir kredi kartı görevi gören paykwik kartları artık güvenlik için neredeyse kullanılması şart olarak görülmektedir.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat