Taklitlerimizden Sakının!

Değerli Paykasaweb.com Müşterileri ,

Son zamanlarda internet ortamında Paykasa dolandırıcıları türemiştir. Sizlere sitemizin harflerini değiştirerek Google üzerinden reklam linkleri ile ulaşmaya çalışan şahıslara karşı dikkatli olunuz. Yıllardır bu şekilde bir çok sitenin kopyasını ve isim benzerliğini yaratarak zaman zaman ortaya çıkan bu dolandırıcılara karşı bilinçli davranınız.

Tek adresimiz https://www.paykasaweb.com dur. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek her seferinde güvenli ve doğru adrese giriş yapabilirsiniz. Eğer arama motorlarını kullanıp giriyorsanız paykasaweb yazdıktan sonra Google dan gireceğiniz sitemizin adresine mutlaka dikkat ediniz, yukarıda yazdığı gibi olduğundan emin olunuz ve REKLAM LİNKLERİNE TIKLAMAYINIZ.

Dolandırıcılara paranızı kaptırmamanız için lütfen dikkatli olunuz. Eğer başınıza böyle bir durum geldiyse para gönderdiğiniz hesap numarası ile en yakın Savcılığa veya Karakola suç duyurusunda bulununuz.

DUYURU

Değerli müşterilerimiz, stoklarımız tükenmiştir. Paykasa satışlarımız Çarşamba günü kesintisiz devam edecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Open chat